fbpx
Політика
Скандал зі взуттям Тимошенко за 40 тисяч євро отримав продовження

Скандал з появою Юлії Тимошенко у взутті зі зміїної шкіри за 40 тисяч євро на мітингу в Херсоні, де вона критикувала владу за підвищення тарифів і зубожіння населення, отримав продовження.

У місто Тимошенко прибула на приватному літаку, витративши на поїздку близько 10 тисяч євро.

Про це журналіст Роман Бочкала розповів на своїй сторінці в Фейсбук.

“Мої джерела повідомляють, що Юля літала на UR-PRM Gulfstream G200, його власник американський мільярдер з українським корінням Алекс Ровт, авіакомпанія Business Jet Trevel, оператор ICS-aero. Вартість рейсу склала близько 9 тис. євро. Навіть якщо включити VIP зали і круте харчування максимум – 10 тис. євро”, – повідомив він.

“Що стосується Ровта, то він намагається будувати бізнес в Україні, сам родом із Закарпаття. Там у нього пару готелів, наскільки відомо… Коротше, як то кажуть – багате життя воно інше. Це не велосипедом в парламент в Голландії, – іронізує Бочкала. – Це інший стандарт існування. Люди так звикли. І в опозиції, і у владі. І скільки б вони вам не співчували високими цінами на газ і гарячу воду, але вони вас ніколи не зрозуміють. Ні Ставицький, ні Юля, ні інші товариші. Для мене вони всі однакові. З однієї пісочниці”.

При цьому, як зазначає журналіст “лаяти Юлю за 40 тисяч євро не справедливо. А ось за десятку треба запитати. Як мінімум у її партії “Батьківщини”. Адже, по ідеї, саме вона повинна була оплачувати транспортування свого лідера”.

Читайте також: Прочитавши декларацію Тимошенко, сумчанин надіслав їй продуктовий набір

Джерело.