fbpx
Світ
Литва почала будівництво паркану на кордоні з Росією

Огорожа буде закінчено вже в цьому році.

Сьогодні, 5 червня, Литва почала будівництво захисного паркану біля кордонів з РФ на ділянці протяжністю 44,6 кілометра.

“До кінця цього року паркан з литовської сторони буде зведений на ділянці протяжністю 44,6 кілометра”, – повідомила Служба охорони держкордону Литви.

За даними служби, перший стовп забору вкопаний в межах села Рамонішкес Шакяйському району главою МВС Литви Еймутісом Місюнасом.

Вартість робіт оцінюється в 1,335 мільйона євро, гроші на будівництво виділено з державного бюджету Литви. Будівельні роботи виконає ЗАТ “Gintrėja” на підставі двостороннього договору між компанією і Службою охорони державного кордону Литви.

Як додали в литовському відомстві, на ділянці біля кордону з Калінінградською областю побудують металевий сегментарний паркан висотою до двох метрів з додатковим обладнанням. Огорожа буде перебувати на ділянці кордону трьох держав: Литви, Латвії та Росії біля містечка Віштітіс, продовжиться він в Шакяйському і Вілкавішском районах до річки Нямунас. Практично вся 109-кілометрова водна межа біля річки Нямунас раніше була обладнана системою спостереження. Новий прикордонний паркан встановлять на суші.

Будівельні роботи планується завершити до 20 грудня цього року.

Крім того, до 2020 року Служба по захисту державного кордону Литви планує побудувати паркан у литовсько-білоруського кордону, щоб захистити країну від нелегальної міграції.

Читайте також:   Швейцарія відправила на окуповану частину Донбасу 30 фур з гуманітаркою

Джерело.