fbpx
Політика
Лише 10% українців потягнуть нові тарифи – опитування

Більшість українців (81%) заявляють, що не зможуть оплачувати рахунки після підвищення тарифів. Лише кожен десятий житель країни готовий платити. Про це свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research & Branding Group (травень 2016 г.).

Згідно з опитуванням, з розумінням до підвищення тарифів готові поставитися лише 6% українців, тоді як не готові – дев’ять з десяти громадян країни (91%).

Відзначається, що дані відповіді респондентів практично не розрізняються в залежності від регіонів країни і типів населених пунктів. Найбільш уразливими перед підвищенням тарифів є люди старшого віку (за 60-ть) 88% яких відзначили, що не зможуть оплачувати нові рахунки.

Як повідомлялося, з 1 липня в Україні підвищуються тарифи на тепло і опалення на 75-90% – 1043 гривень за 1 Гкал.

Слідом за новими тарифами на тепло в Україні з 1 липня подорожчає і централізоване постачання гарячої води . Зокрема, в Києві вода подорожчає до 62-75 гривень за кубометр.

Відзначимо, з 1 серпня в Україні також подорожчає і холодна вода . Основними причинами підвищення тарифів в НКРЕКУ назвали зростання цін на електроенергію і підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

Читайте також: ВИ БУДЕТЕ ЗДИВОВАНІ. ЗМІ ПОРІВНЯЛИ ВИТРАТИ НА КОМУНАЛКУ В УКРАЇНІ, ФРН ТА ІЗРАЇЛІ (ІНФОГРАФІКА)

Джерело.

Реклама