fbpx
Світ
Львівські студенти приїхали з вертепом у прифронтову Авдіївку. Місцеві жителі з цікавістю зустріли гостей, для них вертеп – це рідкість

Більш як три десятки студентів Українського католицького університету зі Львова зі студентської організації “Україна єдина” ходили з вертепом вулицями Авдіївки і місцевими закладами освіти.

Про це повідомили на сторінці Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації у Фейсбуці.

Одягнені в ошатні тематичні костюми, львів’яни співали колядки, водили хороводи, знайомлячи місцевих мешканців з українськими національними традиціями та даруючи перехожим гарний настрій.

Долучився до вертепу і офіцер цивільно-військового співробітництва CIMIC 25-ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади Максим Потапчук.

Такі колоритні виконавці у прифронтовому місті – рідкість, тому авдіївці з цікавістю зустріли вертеп: діти привітно махали руками, дорослі зупинялись і схвально кивали виконавцям, а автівки на підтримку акторів сигналили.

Загалом на Схід України приїхали 34 студенти Львівського вишу, дехто відвідав прифронтові громади, зокрема і Авдіївку, не вперше.

Протягом кількох днів львівська молодь з вертепом побувала у Верхньоторецькому, Нью-Йорку, Торецьку, Олександро-Калиновому, а ще планують виїзд до Красногорівки та Маріуполя.

Фото: Авдіївська міська цивільно-військова адміністрація, Facebook