fbpx

Лещенко “наїхав” на Мирославу Ґонгадзе

Народний депутат висловився з приводу коментаря української журналістки,  чоловік якої був співзасновником інтернет-видання “Українська правда”.

Сергій Лещенко вважає, що Мирослава Ґонгадзе була не права, коли емоційно прокоментувала в мережі факт грошової допомоги від Олени Притули, яка є другим засновником цього ресурсу.

Як стверджує нардеп, Притула дала йому позику на придбання квартири. У той час як, за словами Ґонгадзе, ні вона, ні її діти не отримали від “Української правди” нічого. Відповідаючи на запитання журналіста видання “Страна”, чи вважає Лещенко справедливим таке зауваження, нардеп відповів, що такі питання вирішуються іншим способом.

Читайте також: Дівчина Лещенка жорстко прокоментувала резонанс навколо їх квартири

“Вважаю, Мирослава зробила помилку. Такі питання вирішуються іншим способом. Вона ж підіграла моїм ворогам-корупціонерам, давши їм привід підхопити тему на новому витку. Її коментар несправедливий, але я не хочу виносити на обговорення всієї України цю історію”, – заявив він.

Сергій Лещенко зазначив, що особисто знайомий з Мирославою Ґонгадзе, для якої, за його словами, прізвище стало “способом відкрити багато дверей”.

“Вона обрала інше життя, полетіла в США, стала громадянином цієї країни, пішла працювати там на держслужбу. А прізвище Ґонгадзе стало для неї та її дітей захистом життя і способом відкрити багато дверей. “Українська правда” стала лідером інтернету завдяки самовідданій роботі журналістів протягом багатьох років, часто з ризиком для себе”, – підсумував нардеп.

До речі, Лещенко задекларував скандальну квартиру площею 192 кв. м у Києві.

Читайте також: Лещенко купив квартиру на 40% дешевше ринкової вартості – Волох

Джерело.

You cannot copy content of this page