fbpx

Дівчина Лещенка жорстко прокоментувала резонанс навколо їх квартири

Топольська пожаліла українців і натякнула, що більше не бачить в них відмінності від росіян

Кохана народного депутата Сергія Лещенка Анастасія Топольська, відома також як DJ Nastya, в жорсткій формі прокоментувала резонанс навколо їх нової квартири в центрі Києва.

“Тема нашої хати вже порядком за…ла. Українське суспільство розкрилося в повній мірі і показало своє справжнє обличчя, комплекси, орієнтири і психологічні травми. Також люди присіли на секундочку від того, що такі до вчорашнього дня невідомі мишки як я в єдиній особі можуть побудувати бізнес, успішніший за власника супермаркету”, – пише вона на своїй сторінці в Facebook.

Дівчина порадила людям так само вимогливо ставитися, в першу чергу, до себе: “Всі виступають проти корупції, але свої такі собі “благодарочкі” або “вагомі аргументи” не соромляться нести в школи, лікарні, держустанови, університети і правоохоронні органи на місцевому рівні, влаштовуючи своїх дітей зручніше або вирішуючи власні проблеми.

“Скільки з тих, хто нас зараз обговорює – святі? Знаєте, я абсолютно спокійна. Усередині мене тиша і моя інтуїція мирно гладить мою душу, не дозволяючи мені навіть розхвилюватися. Є чітке відчуття душевної і людської чистоти”, – додала Топольська.

При цьому діджей заявила, що ця ситуація викликає у неї не злість, а жаль. “На цьому прикладі я усвідомила, як далеко пішла і сильно відірвалася від місцевого рівня свідомості і прогресу. Дріб’язковість, зловтіха, заздрість – це те, чого давно немає в моєму житті”, – сказала вона.

За словами дівчини, ні зрив запуску системи електронних декларацій, ні спроби дискредитації НАБУ, ні відсутність грошей від МВФ не викликало такого резонансу як покупка Лещенко квартири.

“І це смішно і сумно. Це – реальний рівень нашого суспільства сьогодні. Мені трошки соромно. Я завжди говорила всім, що Україна сильно відрізняється від Росії, що у нас люди прикольніші і культурніші в масах, що вони більш доброзичливі і веселі, чуйні і прості. Але тепер я навіть не знаю”, – пише вона.

“Ми будемо щасливі в нашому новому будинку. За нами – любов і правда. Нікому не вдасться навіть пальчиком торкнутися наших гідність і силу. Бережіть себе. І вчіться бути добрішими. Займайтеся духовним розвитком і ростіть внутрішньо, інтелектуально. Це єдине, що я можу вам побажати, бо досі – це єдиний правильний і ефективний шлях, яким я слідую і який приносить хороший результат”, – резюмувала Топольська.

Читайте також: “Придбав квартиру в центрі Києва прозоро”,- Лещенко журналістам в кулуарах

Джерело.

You cannot copy content of this page