fbpx

Кремль пропонує сирійцям змінити назву країни – ЗМІ

У проекті конституції Сирії, який був розроблений Росією і переданий опозиції під час переговорів в Астані, передбачено створення курдської автономії у складі країни. При цьому пропонується зберегти Сирію як унітарну державу. Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на джерело в сирійській опозиції.

Росіяни пропонують змінити назву країни з Сирійської Арабської республіки на Сирійську республіку, виключити пункт, згідно з яким закони шаріату є основним джерелом права в країні, а також скасувати положення, яке передбачає, що президент Сирії повинен бути мусульманином.

Також документ передбачає “право інших регіонів Сирії вибрати свою мову в якості основної регіональної”. Крім того, в конституції прописано термін президента на 7 років, без права переобрання.

Читайте також: Зміни починаються з тебе: “антизрадний” ролик про українців зворушив мережу

Нагадаємо, в Астані відбулися найбільші за 6 років війни мирні переговори щодо Сирії. За їх підсумками Росія, Туреччина та Іран створять тристоронній механізм для спостереження і забезпечення повного дотримання режиму припинення вогню в Сирії.

Джерело.

You cannot copy content of this page