fbpx
Світ
Королева Єлизавета ІІ вирішила покарати батька Меган Маркл через інтерв’ю

Батько дружини принца Гаррі Томас Маркл, який нещодавно дав своє перше інтерв’ю у прямому ефірі, розлютив цим королеву Єлизавету ІІ, повідомляє ТСН.

Батько погодився дати телеінтерв’ю, в якому наговорив багато “зайвого”, після якого Єлизавета заявила, що не бажає ні бачити, ні чути Томаса Маркла.

Чоловікові назавжди заборонений шлях на будь-який захід за участю його дочки або кого-небудь з члeнів королівської сім’ї.

А Томас так мріяв потрапити до палацу, бо навіть під час свого інтерв’ю Маркл, зокрема, поскаржився на те, що йому прикро було дивитися в телевізорі, як принц Чарльз проводив Меган до вівтаря.

Читайте також: Герцогиня Сассекська Меган Маркл вaгiтна двійнею

Проте тепер він сам позбавив себе можливості побачити що-небудь пов’язане з темою королівського весілля. Хіба що він ризикне приїхати в Лондон як звичайний турист.

З’ясувалося, що найбільше королеву розлютив той факт, що Томас “продався”, йому за даними ЗМІ заплатили 10 тисяч доларів за телеінтерв’ю.

Також члeнів королівської родини обурило те, що Томас наважився переказувати свої телефонні розмови зі своїм зятем принцом Гаррі.

Мало того, що він поширив чимало про особисті стосунки Меган і принца, так ще й дозволив собі обговорювати політичні погляди принца.

А недоречне одкровення щодо дітей новоствореного подружжя герцогів Сассекських остаточно вивело королеву з себе.

Related Post

facebook