fbpx
Політика
Компромат на “сірого кардинала” Путіна: з’явилася нова гучна деталь

В електронному листуванні помічника президента Росії Володимира Путіна Владислава Суркова, опублікованому українськими хакерами, виявили документ, в якому йдеться про нараду у “сірого кардинала” російського лідера з питання перспектив соціально-економічного розвитку Криму, датований 5 грудня 2013 року, за кілька місяців до проведення на півострові незаконного псевдореферендуму і анексії.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Psb-news.

“5 грудня 2013 року. Питання нападу на Україну в Кремлі вже давно вирішене. У Севастополі в цей день був автопробіг проти жорстоких дій “Беркута”. У Києві тривають пошуки безвісти зниклих після жорстокого розгону студентів 30 листопада. А ось в Москві за адресою Стара площа, буд.6, п.3-Б, к.432 о 20-00 проходить т.зв. “нарада з питання перспектив соціально-економічного розвитку Криму”. Керує цією нарадою Сурков”, — йдеться в повідомленні.

Документ доводить, що Росія планувала окупацію і готувалася до війни задовго до розстрілів на Майдані в лютому 2014-го і втечі екс-президента Віктора Януковича.

лист

Як відомо, в кінці лютого — на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту РФ війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. 16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за сфальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Читайте також:   Медведчук в гостях у Путіна: соцмережі в Україні закипіли
Джерело.

Related Post