fbpx
Політика
Медведчук в гостях у Путіна: соцмережі в Україні закипіли

У мережі обурилися присутністю учасника в мінських переговорах від України Віктора Медведчука на виступі президента Росії Володимира Путіна на засіданні Міжнародного дискусійного клубу “Валдай” в Сочі.

Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на користувачів Twitter і Facebook.

Так, журналіст Петро Шуклінов написав: “Він повинен бути негайно відкликаний з Мінська. Давайте скажемо владі, що ось цей кадр — це остання крапля. Тварина, бл**ь”.

Страшний БЕНДЕРовец: “Для остаточної безальтернативності Мінського процесу, в “українську” делегацію залишилося включити Надію Савченко!”

Serhii Zhorin: “Для мене це найбільший привід критикувати Порошенко, але я довіряю президенту. Він знає більше і має всю повноту ситуації. Для чогось він тримає цього типа в переговорний групі. Не думаю, що він там просто так. Є причина, яку не можна озвучити. Так мені бачиться”.

Петро Шуклінов: “Я вам озвучу причину. Без нього вони не віддадуть з полону нікого. Взагалі нікого. Але вони і так вже не віддають”.

Val Komarov: “А можна його звідти назад в Україну не пускати?”.

Vi Go: “Його не відкликати, а пристрелити потрібно”.

Alex Petrunin: “Але вся переговорна група від України — це відверті українофоби, латентні сепаратюги. Місце Кучми і Медведчука — або на цвинтарі, або в тюрмі. Вони домовляться до такого “миру”, що каменя на камені не залишиться…”.

Valya Fylypchuk: “Друзі, ну ви ж знаєте, як вирішуються проблеми з бандитами, завжди шукають таких людей, з ними на короткій нозі з цими переговорники домовляються, хоча знають, що вони бандити, але їм намагаються довіряти, тому що іншого способу домовитися немає”.

Читайте також:  Мочанов: Савченко давно вийшла з-під контролю

Джерело.

facebook