fbpx
Світ
Колишній тренер українця, якого досі розшукують у Ніцці: “Мишко був геніальним учнем” (відео)

У Ніцці після теракту досі вважається зниклим без вісти українець Михайло Базилевський.

Його фото розклеєні у місті з написом “розшукується”. 22-річний Базилевский, який останнім часом навчався у Альбертському університеті у Канаді, в дитинстві успішно займався бальними танцями, і став чемпіоном світу з 10 танців.

ЗМІ зв’язалися з першим тренером Михайла з бальних танців Євгеном Гуріним. Вони тільки нещодавно відновили зв’язок після довгої перерви.

Читайте також: Мені пощастило, я залишився живий, – поранений в Ніцці українець (фото)

“Я тренував Мишка з 5 до 11 років. Я зустрічався з ним на початку червня, хотів подивитись на нього – яким він виріс, яким став. Ми пообідали разом. 11 років не бачились. Я йому сказав дуже важливу річ, що в мене було багато учнів, “але ти, Мишко, був просто геніальним учнем, і просто найкращим з усіх””, – розповів Гурін.

Тренер розповів, що дуже засмутився, коли Базилевський покинув танці, і просив повернутись. “За годину спілкування з Мишком я зрозумів, що він залишається для мене світлою дитиною навіть у 22. Скромний, чесний, культурний. Ми мали зустрітись у Монако. Я сподіваюсь, що він знайдеться живим та здоровим”, – сказав тренер.

Читайте також: ЗМІ оприлюднили ім’я загиблого у Ніцці українця (фото)

Джерело.