fbpx
Політика
Лещенко придбав 192 квадратних метра елітної нерухомості в центрі Києва

Народний депутат від фракції “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 квадратних метра в новобудові в центрі Києва.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив журналіст Андрій Дзиндзя. Пізніше цю інформацію підтвердив і сам Лещенко.

“Друзі, давайте всі дружно привітаємо Сергія Лещенка з придбанням черговий квартири за 7,5 мільйона (гривень. – Ред.). Сподіваюся, що для молодої закоханої пари вистачить майже 200 квадратних метрів”, – написав Дзиндзя і додав до посту документи на квартиру з державного реєстру прав на нерухоме майно.

Читайте також: “Українці – лохи”: ЗМІ показали листування нардепа під час виступу Порошенка в Раді (фото)

Сам нардеп, коментуючи покупку нерухомості, заявив, що йому “нема чого приховувати”, тому він зареєстрував квартиру на себе.

“Я є прихильником прозорості та співавтором закону про відкритість реєстрів, і, в першу чергу, приміряю ці вимоги до себе. Частина коштів – це мої заощадження як колишнього співвласника” Української правди “, крім того, в 2013-2014 роках мною було задекларовано понад 100 000 доларів доходу. Половина суми придбання – це позика від засновника “Української правди” Олени Притули терміном на 10 років “, – зазначив Лещенко на своїй сторінці в Фейсбук.

“Решта – гроші моєї коханої людини Анастасії Топольської, яка буде вказана в моїй декларації за підсумками 2016 року. Заробітки Насті дозволяють впевнено говорити про погашення боргу. Настя входить в число найбільш високооплачуваних діджеїв в східній Європі, виступаючи близько 200 разів на рік на чотирьох континентах . Сподіваюся, ви розумієте, що ці нападки – плата за мою антикорупційну діяльність без оглядки на прізвища і посади. Чесність повинна заохочуватися, а не каратися “, – додав депутат.

Читайте також: Лещенко заявив, що Порошенко тримає гроші в російському банку

Джерело.

facebook