fbpx

Коханці Путіна грозить депортація зі Швейцарії

Чому Путін відправив свою коханку саме до Швейцарії, здогадатися нескладно. До вторгнення російського агресора в Україну держава сотні років зберігала нейтралітет, а отже, вважалася безпечною для укриття.

Наразі активісти ініціювали зібрання підписів під відповідною петицією на сайті change.org та вимагають депортувати Аліну Кабаєву з країни.

“Шановна Швейцарська Конфедераціє, чому ви надаєте можливість перебування в країні учасникам путінського режиму? Будь ласка, з’єднайте Аліну “Єву Браун” Кабаєву з її “фюрером” Володимиром Путіним”, — йдеться у цьому заклику, під яким найчастіше ставлять підписи громадяни України, Росії та Білорусі.

Автори петиції заявляють, що Аліна Кабаєва є фавориткою диктатора і вважають, що вона має бути поруч із ним у бункері. Як Єва Браун була з Адольфом Гітлером у його бункері. Оскілки пані Кабаєва підтримує війну в Україні, має бути негайно депортована зі Швейцарії.

Нагадаємо, що Аліна Кабаєва була депутаткою Державної Думи РФ, а від 2014 року обіймає посаду голови ради директорів холдингу “Національна Медіа Група”, від 2016 року очолює раду директорів ЗАТ “Спорт-Експрес”. Однак на публіці Аліна практично не з’являється зі зрозумілих причин.

Фото з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page