fbpx
Світ
“Кіт у капелюсі” став новим кандидатом у президенти США

Перший передвиборний мітинг нового кандидата відбувся в місті Спрінгфілд.

Передвиборна кампанія в США у вівторок зробила крутий у всіх сенсах і несподіваний поворот: про свій намір боротися за пост президента заявив новий персонаж, причому літературний – “Кіт у капелюсі”, придуманий відомим дитячим письменником Теодором Сьюзен Гейзеля (Dr. Seuss, Доктор Сьюз) .

Перший передвиборний мітинг нового кандидата відбувся в місті Спрінгфілд (штат Массачусетс) під час параду з нагоди виходу в світ книги “Один голос, два голоси, я голосую, ти голосуєш”, повідомляє портал masslive.com. “Стоячи на щаблях будинку свого творця перед величезною аудиторією, скандували “Кіт! Кіт! Кіт!”, він оголосив про початок передвиборчої гонки в якості офіційного дитячого кандидата”, – йдеться в матеріалі.

Читайте також:У США З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ ОФІЦІЙНИЙ КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ

Примітно, що настільки важливий захід вшанували увагою серйозні політики, в тому числі член сенату штату Массачусетс від Спрінгфілда Джеймс Велч і глава місцевої міської ради Майкл Фентон. Треба думати, що тепер вони стануть “довіреними особами” “Кота”.
Роль керівника виборчого штабу “Кота в капелюсі” взяла на себе президент корпорації Dr. Seuss Enterprises Сюзан Брандт, яка від його імені відразу ж дала прес-конференцію. З її допомогою, зокрема, “Кіт” оголосив, що буде робити “повністю прозорі” кроки з надання своєї податкової декларації, а також підкреслив, що має намір бути абсолютно незалежним кандидатом і набрати в уряд тих, хто володіє римою.

За словами Брандт, вирішити, чим “Коту” займатися в ході передвиборної кампанії, зможуть самі діти. Для цього вони можуть зайти на спеціальний сайт і вибрати з п’яти варіантів. Згідно представленої там інформації, “Кіт” разом з іншими літературними героями збирається працювати в таких напрямках, як читання і освіту, збереження океану, екологія, боротьба з голодом, поширення доброти.
Республіканець Дональд Трамп і демократка Гіларі Клінтон поки не прокоментували появу нового “конкурента” в боротьбі за пост президента США.

Джерело.

Реклама