fbpx

Катя Осадча та Юрій Горбунов стали ведучими благодійного вечора на Каннському кінофестивалі – зібрані кошти підуть на допомогу кінематографістам України

Українське зіркове подружжя Катя Осадча та Юрій Горбунов стали ведучими благодійного вечора у Каннах. Фото із заходу публікує телеведуча у своєму Instagram.

“Каннський фестиваль для України цього року можливість привернути увагу світу до війни, злочинів Росії в Україні і всіх тих жахів, які чинять окупанти на нашій землі”, — зазначила Осадча, додавши, що за цей вечір їм вдалося зібрати близько півтора мільйона гривень на допомогу українським кінематографістам, і збір досі триває.

“Зараз важливе кожне інтерв’ю міжнародній пресі, кожна розмова з представниками медіа, культури і просто в побуті. На жаль, не всі думають так, як ми, ми не маємо допустити просування в Європі думки про “не все так однозначно”, яку наші вороги намагаються посіяти….” — пише Катя Осадча.

Локацією вечора-аукціону стала мальовнича Villa Rothschild Médiathèque Noailles. Зокрема на заході були представлені роботи українських митців, виступив гурт Kazka, а оперна співачка Вікторія Булєєва виконала державний гімн України.

Катя Осадча подякувала мерії Канн за прийом українців у їхньому місті та привернення уваги до питання України.

“Це мої 17-і Канни, але вперше без знімальної групи, вперше все навколо зовсім не має значення”, — зазначила телеведуча, пише Фокус.

Фото: Фокус.

06/06/2022

You cannot copy content of this page