fbpx
Світ
Картопляна дієта. Австралієць цілий рік їв лише бульбу й схуднув на 50 кг

Австралієць Ендрю Тейлор рік тому заприсягся не їсти нічого, окрім картоплі. Так, йому вдалося схуднути більш ніж на 50 кг та побороти депресію, передають News.com.au.

За словами чоловіка, у цьому експерименті його навіть підтримав лікар, хоча й не рекомендував так ризикувати.

“Ви буквально отримуєте все, що потрібно з картоплі. Усі знають, що в ній є багато вуглеводів, але у картоплі міститься й достатня кількість білка і жиру, вона також багата на волокна, вітамін С і залізо”, — розповів чоловік.

Ще 12 місяців тому він важив 151,7 кг, захоплювався смачною їжею й солодкими напоями, однак, дивакувата дієта допомогла йому схуднути до 99 кг.

Тейлор зізнався, що перші два тижні випробування були для нього просто каторгою, але зараз він із легкістю їсть лише картоплю і не дозволяє собі навіть дивитися в сторону інших продуктів.

Так, за день австралієць споживає 3-4 кг бульби. Він споживає її у різному вигляді: варену, товчену й печену. Тейлор навіть навчився готувати з картоплі млинці.

Чоловіку, крім того, вдається стримувати себе на зустрічах із друзями або вечірках, де всі ласують різноманітною їжею, а йому доводиться дотримуватися раціону.

“Минулого року я перебував у клінічній депресії, але картопляна дієта дійсно допомогла мені її побороти”, — сказав чоловік.

Читайте також: Ось як виглядає утриманка після 5 років життя з «папіком»!

Джерело.

facebook