fbpx
Політика
Кадровими рішеннями на “Інтері” керує Кремль, – резонансна заява екс-працівника каналу (відео)

Телеканал “Інтер” у питаннях кадрової та інформаційної політики отримує прямі вказівки з Росії. Про це заявив колишній журналіст “Інтера” Євген Кисельов.

Це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

Він додав, що дізнався про це від президента України Петра Порошенка.

“Вашого покірного слугу прибрали з телеканалу “Інтер” за прямою вказівкою з Москви. І про це мені сказав президент України Петро Порошенко. При цьому в Москві проти мене порушили кримінальну справу в зв’язку з підтримкою Савченко, яка тоді сиділа в тюрмі. Справу порушили навіть не в Слідчому комітеті, а в ФСБ Росії. Мої близькі люди тоді опинилися в Росії під загрозою і я змушений був просити аудієнцію у Петра Порошенка. а коли ми з ним по телефону розмовляли про зустріч, він сказав, що знає, чому мене “прибрали” з телеканалу “Інтер”, – розповів журналіст.

Він додав, що його долю тоді вирішив особисто Путін.

“Коли я прийшов до Порошенка і запитав його, хоча вже знав, він сказав, що Путін попросив ваших акціонерів це зробити”, – наголосив Кисельов.

Нагадаємо, у вересні біля будівлі телеканалу “Інтер” у Києві почались акції протесту. Там відбулися сутички, які згодом призвели до підпалу будівлі. Пізніше стало відомо, що шеф-редактор інформаційно-аналітичної програми “Подробиці тижня” на телеканалі “Інтер” Лариса Задорожна звільнилася з телеканалу.

Читайте також: Кисельова переслідує ФСБ. Він попросив зустрічі з Порошенком

Джерело.

facebook