fbpx
Політика
Кисельова переслідує ФСБ. Він попросив зустрічі з Порошенком

Російський журналіст Євген Кисельов, який останнім часом працює в Україні, заявив, що російське ФСБ порушило проти нього кримінальну справу.

Про це йдеться в його відкритому зверненні до президента України Петру Порошенко, опублікованому на сайті “Нового времени“.

“Буквально днями з’ясувалося, що в ФСБ завели проти мене кримінальну справу в зв’язку з моїми висловлюваннями на підтримку Надії Савченко – в українській, зауважте, пресі. Мене звинувачують чи то в екстремістській, то чи в терористичній діяльності”, – повідомив Кисельов.

“Всі подробиці справи мені поки невідомі, але вже був – демонстративно жорстко – влаштований обшук в квартирі моєї 88-річної тещі, літньої, шанованої жінки. ФСБ вже веде жорсткий психологічний пресинг щодо моїх родичів”, – додав він.

“Саме тому я звертаюся до Вас публічно, через пресу. Максимальний публічний розголос для мене зараз – чи не найефективніший спосіб захисту”, – заявив Кисельов.

Він нагадав, що живе і працює в Києві, “у відносній безпеці”.

“Хоча чудово розумію: не можна виключати можливість, що агенти російських спецслужб спробують викрасти мене прямо тут, серед білого дня, як колись – за Януковича – викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаєва й таємно перевезли через кордон в Росію, а потім заявили, що нібито він сам повернувся в Москву і здійснив явку з повинною”, – сказав журналіст.

“До речі, відразу хочу всіх попередити: в Росії я давно не буваю і не збираюся туди приїжджати, поки там не настануть зміни, в тому числі, закриють вигадану справу проти мене. Тож якщо раптом виявиться, що я якимось чином опинився в Росії, у чомусь добровільно зізнаюся, через щось каюсь і так далі – знайте: це чекістське інсценування, в якому я беру участь поза своєю волею”, – додав він.

У своєму зверненні Кисельов попросив Порошенка про коротку зустріч, щоб мати змогу докладніше розповісти про те, що з ним сталося, і поговорити в цілому про захист опозиціонерів, які виступають проти режиму президента РФ Володимира Путіна, в тому числі щодо надання їм притулку в Україні.

Джерело.