fbpx

Іванка Трамп, старша дочка-красуня президента США – хто вона (фото)

У 2007 році Іванка увійшла в список 100 найспокусливіших жінок.

Старша дочка Дональда Трампа, щойно обраного 45-го президента США, 35-річна Іванка Трамп – зразок для наслідування: зразкова мати, любляча дружина і просто освічена і успішна жінка, – пише peopletalk.

Іванка Трамп народилася в Нью-Йорку в родині медіамагната Дональда Трампа і його першої дружини, моделі Івани Зельнічкової, уродженки Чехословаччини. Шлюб Дональда і Івани тривав цілих 15 років, але подружжя розлучилося в 1991 році, коли Іванці було дев’ять років.

До 15 років Іванка ходила в школу для дівчаток Chapin School на Манхеттені, а після її перевели в приватну школу Choate Rosemary Hall, яка спеціалізувалася на поглибленій підготовці до вступу в коледж. Іванка часто говорила, що відчувала себе в ній “ув’язненою”, поки “друзі в Нью-Йорку щосили веселилися”.

Іванка вступила в університет Джорджтауна, де провчилася два роки, а потім перевелася в Уортонську школу бізнесу при Пенсільванському університеті, яку закінчила з відзнакою і ступенем бакалавра в галузі економіки.

Дочка Трампа говорить двома мовами: англійською і французькою.

Іванка починала свою кар’єру в якості моделі: вона з’явилася на обкладинці журналу Seventeen в 1997 році. Після цього виходила на подіум для таких модних брендів, як Versace, Marc Bouwer і Thierry Mugler.

У 2007 році дівчина увійшла в список 100 найзвабливіших жінок за версією журналу Maxim, де зайняла 83-е місце.

Трамп заснувала власну фірму з виробництва ювелірних прикрас Ivanka Trump Collection. Трохи пізніше Іванка вирішила розширити сферу впливу і виробляти не тільки дорогі брязкальця, але і одяг і взуття.
Зараз Іванка – віце-президент в Trump Organization, головній компанії її батька. Фірма контролює такі сфери бізнесу Трампа, як нерухомість, готелі і гольф-клуби.

У 2009 році Іванка вийшла заміж за бізнесмена Джареда Кушнера. Заради цього їй навіть довелося прийняти іудейське віросповідання, тому що Джаред – син мультимільйонера і одного з лідерів єврейської громади Нью-Йорка Чарльза Кушнера. У Іванки та Джареда народилося троє дітей – дочка Арабелла і сини Джозеф і Теодор.

Читайте також: Не мій президент: в США розпочалися масові протести проти перемоги Трампа (фото,відео)

Happy 7th anniversary Jared ❤️ I love you more than I could possibly express and am so grateful to have you by my side.

Фото опубликовано Ivanka Trump (@ivankatrump)

Missing my monkeys!

Фото опубликовано Ivanka Trump (@ivankatrump)

So ready for bed…but about one more hour of work to go! #finishingmybook #WomenWhoWorkBook

Фото опубликовано Ivanka Trump (@ivankatrump)

Джерело.

You cannot copy content of this page