fbpx

Історія, яка захоплює багатьох: жінка стала першим у світі пілотом без рук і увійшла до Книги рекордів Гіннеса

Джесіка Кокс – унікальна людина та пілот. Вона є першою у світі людиною без рук, яка стала ліцензованим пілотом. Зараз жінці 37 років.

Їй дозволено літати на спортивних літаках, що піднімаються до висоти 10 тисяч футів.

11 травня 2008 року Джесіка здійснила самостійний політ на спортивному літаку Ercoupe, використовуючи для керування лише ноги. Дівчина однією ногою натискає на кнопки панелі керування, другою тримає штурвал.

Інструктор Джесіки каже, що вона прекрасний пілот.

“Коли я побачила, як вона під’їхала на машині, я зрозуміла, що з неї вийде гарний пілот. Варто побути поруч із Джесікою якихось 20 хвилин, і ви перестаєте помічати, що вона не має рук”.

Джесіка навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса, коли отримала ліцензію пілота та почала свою кар’єру, ставши першою дівчиною-пілотом, яка керує літаком ногами.

З раннього дитинства дівчинці довелося замінити руки своїми ж ногами.

Тому, окрім вміння керувати літаком, Джесіка також є велосипедисткою, аквалангісткою та володаркою чорного пояса з тхеквондо.

У 10 років Джесіка почала займатися тхеквондо, а вже через чотири роки отримала чорний пояс.

“Мама завжди хотіла, щоб я вміла оборонятись. Оскільки в мене не було рук, можливо, вона подумала, що я більш вразлива, тому я почала відвідувати заняття тхеквондо, коли мені було 10 років. Сьогодні я все ще займаюся тхеквондо, і якби не тхеквондо, я б ніколи не зустріла свого чоловіка, який був інструктором з тхеквондо. Цей вид спорту допоміг мені зміцнити впевненість у собі”, – розповіла жінка. Згодом Джесіка вийшла заміж за люблячого чоловіка.

Жінка сьогодні вільно працює за комп’ютером, отримала водійські права без будь-яких обмежень, набирає на клавіатурі 25 слів за хвилину і може сама вставити та зняти контактні лінзи.

Жінці щодня доводиться кидати виклик звичайним, на перший погляд, але таким непростим для неї завданням – вставляти лінзи, прати, розчісувати волосся.

Але вона абсолютно не потребує, щоби її шкодували – нею можна тільки захоплюватися. Джесіка досягла всього, що хотіла.

Жінка навіть отримала ступінь бакалавра з психології в університеті штату Аризона, що у США.

Сьогодні Джесіка мотивує людей у всьому світі, вона – мотиваційний тренер. Жінка закликає усіх, хто сумнівається у собі, досягати успіху і йти до своєї цілі, незважаючи ні на що.

У 2015 році вийшов документальний фільм “Right Footed”, присвячений Джесіці Кокс.

Фото: smithsonianmag.com

You cannot copy content of this page