fbpx
Світ
Історія, яка вразила увесь світ. Надзвичайно красива нігерійська дівчина 19 років живе в тазику (фото)

У свої 19 років Рахма Харуна з Нігерії має надзвичайно красиве обличчя з великими очима. І це єдине, що видно з тазика, в якому живе дівчина. Рахма страждає невідомим захворюванням. У неї не розвиваються тіло і кінцівки, вона постійно відчуває біль, пише tyachivnews.in.ua. Це почалося тоді, коли їй виповнилося шість місяців, і вона стала сидіти. Спочатку у дитини піднялася висока температура, потім мучив живіт. А далі біль атакував її кінцівки. Повзати вона так і не навчилася.

Сім’я Харун намагається забезпечити дівчині максимальний догляд. По селу її перевозять в пластмасовому тазику. Її десятирічний брат Фахад постійно допомагає сестрі: купає, возить гуляти, годує. Хлопчик дуже любить Рахму і щасливий, коли бачить, як і інші люди її підтримують.

Причина захворювання Рахми невідома, незважаючи на те, що її сім’я доклала багато зусиль для постановки діагнозу. Батько нігерійки Хуссайн витратив 15 років на пошуки ліків для дочки. Щоб забезпечити сім’ю, він займається фермерством, торгує на ринку. Крім того, чоловік продав все, що мав. Він уже витратив три з половиною тисячі доларів. Для родини це гастрономічна сума.

Читайте також: У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІВЧИНА З ПЕРЕРІЗАНИМ ГОРЛОМ КРОВ’Ю НАПИСАЛА ПОСЛАННЯ

Сімейство Харуни сподівається, що на їх випадок зверне увагу благодійна організація або медичний фахівець, який міг би полегшити щоденні болі дівчини. Нещодавно про Рахму написала місцева преса, і вона отримала кілька щедрих подарунків. Першим з них була інвалідна коляска, яка значно допомогла сім’ї з хворою.

Однак, незважаючи на таке важке становище, Рахма не перестає вірити в краще і мріяти про власну справу. Дівчина хоче відкрити продуктовий магазин.

у тазику у тазику1

Джерело.

Реклама