fbpx
Світ
Історія, яка вразила увесь світ. 15 років цей чоловік хоронив дітей із клініки … (фото)

Все почалося в 2001 році, коли його дружина завагітніла. Сидячи в коридорі лікарні, чоловік зауважив, як вагітні жінки входять в кабінет, а виходять з нього в сльозах.

Сенс того, що сталося дійшов до нього не відразу. Тонг не розумів, як можна вбити свою дитину.

Однак справжньою метою в’єтнамця було зовсім інше. Тонг сподівався, що вагітні жінки, відвідавши цвинтар, не захочуть більше позбавлятися від власних дітей.

Ідея вдалася: через деякий час матері, які через матеріальні труднощі не могли забезпечити своїй дитині майбутнє, почали звертатися до Тонга за допомогою.

Відповідь чоловіка вразила усіх до глибини душі. Тонг погодився взяти в свою сім’ю всіх дітей. На кладовищі, колись наповненому сумом і жалем, був побудований будинок, що став рідним для понад 100 малюків.

Співчуваючи чужим бідам, Тонг погодився віддавати дітей назад матерям, коли їхні фінансові та сімейні труднощі залишаться позаду.

Щоб не заплутатися в іменах своїх 100 прийомних синів і дочок, Тонг придумав їм милі прізвиська. Наприклад, “Вин” (честь) або “Там” (серце). Всі малюки носять як прізвище своєї матері, так і прізвище Тонга.

“Я буду продовжувати до самого останнього подиху, – говорить багатодітний батько. – Я сподіваюся, мої діти теж будуть допомагати людям, коли я піду з цього світу”.

Читайте також: ЦЯ ІСТОРІЯ ВРАЗИЛА МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ- БАТЬКО САМОТУЖКИ РОСТИВ ЧОТИРЬОХ ДІТЕЙ У ЛІСІ (ВІДЕО)

tong-2 tong3 tong5

Джерело.

Реклама