fbpx
Світ
Інтернет підірвав соціальний відеоролик про людей, які дізналися про свою національність (відео)

Турсервіс Momondo показав, як люди, впевнені у своїй національній приналежності і неприязні до певних народів, змінюються, дізнавшись, що їх ДНК різноманітніше, ніж вони припускали. Ролик, в якому представники різних націй дізнаються, що в них тече кров ворогів, набрав 25 мільйонів переглядів на Facebook, пише Lenta.ru.

В експерименті брали участь 67 осіб, серед них англієць, француженка, російська, ірландець, курдянка, кубинець, бангладешець. На початку випробування їх запитали, хто вони за національністю, до кого відчувають неприязнь і чому.

Фахівці взяли пробу їх слини, а через деякий час запросили молодих людей для оголошення результатів ДНК-експертизи. Результати вразили учасників експерименту: дівчина-курд дізналася, що в ній тече кров турків, а англієць, який заявив про ненависть до німців, – про своє німецьке коріння.

Француженка, яка брала участь у досліді, зазначила, що такий тест повинен бути обов’язковим для всіх на планеті. “Тоді б не було в світі екстремізму, якби люди знали про своє коріння”, – сказала вона.

На завершення всім, хто брав участь у тестуванні, запропонували відправитися в “подорож по слідах ДНК” – так називається проект Momondo, в підтримку якого знімалося це відео. “Світ без кордонів починається з світу без забобонів”, – свідчить слоган проекту.

Джерело.