fbpx
Світ
Індійська модель, знівечена кислотою, вийшла на подіум в Нью-Йорку (фото)

Коли Решма Куреши було 17 років, її облили кислотою, покалічивши їй обличчя і позбавивши очі.

Через два роки вона вийшла на подіум, щоб відкрити один з показів нью-йоркського тижня моди, повідомляє УКРОП

Решма Куреши Широко посміхалася, відкриваючи шоу FTL Moda в рамках Тижня моди в Нью-Йорку. Вона вийшла на подіум у сукні від індійського дизайнера арча Кочхар – білому, з довгим рукавом і яскравою кольоровою аплікацією.

Ще недавно Решма і сподіватися не могла вийти на подіум – після жорстокого нападу, коли дівчину облили кислотою, її обличчя знівечене шрамами.

Але зараз вона зважилася, забувши про загальноприйняті стандарти краси, відкрити модний показ, – щоб ще раз сказати про необхідність заборонити безконтрольний продаж їдких речовин, якими щорічно в її рідній Індії спотворюють тисячі жінок і дівчаток.

Підтримати Решма прийшла канадська актриса індійського походження Санні Леоне, теж взяла участь в показі. «Жахливо, як одна секунда може змінити людське життя, – сказала Леоне про історію Решми, назвавши її« дуже сміливою ». «Їй довелося через багато пройти для цього», – додала вона.

Читайте також:МОДЕЛЬ БЕЗ НОГИ СТАЛА ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ДОЛАЮТЬ ВСІ ЖИТТЄВІ ТРУДНОЩІ ( ФОТО,ВІДЕО)

Після того, як Куреши вийшла на подіум, вони з Санні разом позували фотографам, після чого Решма вимовила слова підтримки іншим жертвам жорстоких нападів, які часто трапляються в Індії і суміжних країнах.

19 травня 2014 року 17-річна Решма Куреши разом зі старшою сестрою йшла на іспит. Незадовго до цього її сестра втекла від чоловіка-насильника. Коли дівчата йшли по вулиці, до них несподівано підійшов колишній чоловік сестри з двома друзями. Він кинувся на дружину, і Решма спробувала захистити сестру. Обливши дівчат кислотою, злочинці втекли. Вони кілька годин лежали, вмираючи від болю, на узбіччі дороги, і жодна людина не підійшов до них, щоб допомогти або викликати «швидку».

«Для мене цей вихід на подіум дуже важливий, адже дуже багато дівчат страждають від нападів злочинців, які плещуть їм в обличчя кислоту, – СКАЗАЛА Решма. – Моя поява тут дасть їм надію. І ще я хочу сказати тим, хто судить про людей лише по зовнішності – не судіть про книгу по обкладинці! Дивіться на всіх людей одними і тими ж очима »

Джерело.

Реклама