fbpx
Світ
Хутро в очі і леопард по тілу: названі 10 ознак вихідців з СРСР в Куршевелі (фото)

Існує десять ознак, завдяки яким вихідців з СРСР можна відрізнити на популярному гірськолижному курорті Куршевель. Про це написав російський блогер Ілля Варламов на своєму сайті.

За його словами, перша ознака – це шуби. “Шуби надягають на спортивний костюм і вечірню сукню. В шубі виходять на сніданок і по магазинах. Але з шубами є одна проблема. Не дай бог дві жінки будуть в однакових шубах!” – Пише Варламов.

Друга ознака – сумочка. “Неважливо, йдете ви вранці в туалет або їдете кататися на лижах – без дорогої сумочки нікуди! Навіть на схилі на вас повинен бути, наприклад, клатч “Шанель” за 4000 євро. У нього можна заховати скі-пас, наприклад. Але головне, ви повинні всім показати, що у вас є чоловік, який купив вам сумочку за 4000 євро! ” – Зазначив він.

Наступна ознака – пакети з покупками. Ще одна ознака людини з СРСР – діаманти.

П’ята ознака – нестримна тяга до селфі.  “Якщо людина йде на схил в цивільному одязі зробити селфі, то можна на 90% бути впевненим, що він наш!” – Пише Варламов.

Шоста ознака – тяга до будь-яких фото. Сьома – чобітки зі стразами.

Восьма ознака – шапка. “Це спеціальна шапка-куршевелька з гігантським хутряним помпоном. За легендою, шапка-куршевелька була винайдена в Альпах неандертальцями”, – зазначив Варламов.

Також люблять тваринні принти – леопардовий і зміїний.

Читайте також: Це зовсім не казка: українка, яка отримала Green Card, покинула Америку

Джерело.

facebook