fbpx
Світ
Хлопчику вклоняються як богу Ґанеші (фото)

Жителі індійського села Джаландхар поклоняються 6-річному хлопчику як втіленню індуїстського божества. Праншу народився з деформованим чолом і нижніми повіками, він не може ходити. Хлопчика водили до місцевого лікаря через рік після народження, але той не зміг поставити остаточний діагноз і запропонувати лікування.

Про це пише dailymail

Односельці вважають його божественною дитиною і реінкарнацією Ґанеші. Це божество зображують з головою слона і тілом людини. Воно приносить людям удачу, багатство і успіх в справах.

Хлопчик народився в бідній родині. Його батько – простий робітник, який заробляє менше $ 5 в день. У Праншу четверо братів, старший – з такою ж хворобою. Але він може ходити самостійно, на відміну від Праншу.

Щочетверга хлопчик зустрічається з натовпом віруючих біля входу в храм. Батько Праншу, Камлеш, теж вважає, що його син – це божество.

“Я теж поклоняюся йому, як і інші жителі села. Все його тіло – як у бога Ґанеші. Він усіх благословляє. У жителів села, які зустрічаються з ним, виконуються бажання. Він ходить в школу кожен день, і, коли люди бачать мого сина, вони зустрічають його квітами, вчителі теж схиляють перед ним голови”.

Праншу подобається образ релігійного ідола.

“Я виглядаю як Ґанеша, і люди навіть не знають мого справжнього імені. Мої вчителі теж поклоняються мені в школі. Друзі не дражнили мене, бо вірять, що я – бог Ґанеша. Люблю, коли мене називають Ґанеша Джі. Це робить мене щасливим. Хочу бути тільки таким. Я задоволений своєю великою головою і обличчям”.

Читайте також: Журналісти показали “будинок-церкву” судді (відео)

ganeshi

ganeshi-1

Джерело.