fbpx
Політика
“Грошей вистачить на всіх”: Гройсман назвав особливості надання цьогорічних субсидій

В Україні опалювальний сезон ще не стартував, натомість розрахунок зимової субсидії вже розпочався офіційно. Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає 24 канал.

“У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період – 2017-2018 роки. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій є максимально спрощеною для людей”, – підкреслив очільник Кабміну.

Читайте також: В Україні можуть з’явитися соціальні інспектори, які будуть перевіряти законність отримання субсидії

Відтак, за його словами, заяву та декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які: 1) орендують помешкання, 2) мають зміни у складі сім’ї, 3) хтось прописався чи виписався за останній рік, 4) хочуть отримати субсидію на тверде паливо.

“Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх!” – додав Гройсман.