fbpx
Політика
Гройсман озвучив ідею, як зупинити глобальний процес трудової міграції з України

Для того, щоб зупинити глобальний процес трудової міграції з України підприємства повинні перейти на замкнутий процес виробництва, пише “Обозреватель”.

Як пояснив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, таким чином вдасться забезпечити зростання доходів населення, передає прес-служба Кабміну.

При цьому він уточнив, що навіть при такому сценарії зарплати в Україні поки не зможуть конкурувати з заробітками в Євросоюзі.

“Підвищення зарплат, нехай трохи менше, ніж за кордоном, і питання освіти, і інші моменти – все це будемо вирішувати… Промисловість повинна відходити від давальницьких схем або виробництва тільки сировини і переходити на замкнуті цикли, виробництво готової продукції і пропозиції ринку саме готових виробів”, – повідомив Гройсман.

Читайте також: Гройсман заговорив про необхідність підвищення ціни на газ

За словами прем’єра, такий підхід дозволить вже в короткостроковій перспективі здійснити ще один важливий економічний прорив – загальмувати міграцію персоналу, яка є явищем світового масштабу.

“За чим люди їдуть? За копійкою, яка, звичайно, не зайва. А що вони залишають? Сім’ї, будинки, душу свою – адже переживають за дітей… Звичайно, людей треба повертати. Якщо робити будь-яку справу сумлінно – вона важка. Мені так само непросто ламати систему, яка була побудована невідомо як. Але я вірю, що це можливо”, – додав глава уряду.