fbpx
Політика
Гройсман заговорив про необхідність підвищення ціни на газ

В Україні назріло питання про підвищення цін на газ, бо цього потребує економіка та вимагають міжнародні кредитори. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає ТСН.

“Питання про підвищення цін на газ дуже непросте. Ви знаєте, що є зобов’язання про те, що ціни на газ будуть зростати в умовах підвищення світових цін на газ. Я вже рік цю ситуацію стримую, однак зараз стоїть питання про чергове підвищення”, – пояснив глава Кабміну.

Він також додав, що такий крок допоможе Україні відновити міжнародне фінансування. “Ця вимога виникла тому, що нам потрібна робота із зовнішніми запозиченнями”, – визнав Гройсман.

Як повідомлялося. керівник Європейського департаменту МВФ Пол Томсен заявив, що Україна досягла відчутного прогресу в досягненні цілей програми співпраці з фондом, однак для її успішного продовження необхідно уникнути політизації питання щодо формування ціни на газ.

Читайте також: Уряд скасував субсидії на газ великій кількості споживачів: названо причину

“Ми занепокоєні тим, що ціни на енергоносії знову перетворились на політичне питання. На наш погляд, дуже важливо, щоб Україна повернулася до політики деполітизації процесу прийняття рішень у питанні цін на енергоносії”, – наголосив Томсен.