fbpx
Світ
Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків зодіаку

ОВНИ, ви можете розділити зі Скорпіонами хороші моменти, тому що завдяки їм і вам дістанеться дещо приємне. Важливо позитивно бачити і оцінювати події, що відбуваються. Також може потягнути на поїздки або прогулянки.

ТЕЛЬЦІ, після деяких поневірянь у вас почнуть вимальовуватися способи заробітку грошей. Але ваші фінансові інтереси повинні бути актуальними лише з завтрашнього дня, коли негативні аспекти відійдуть і не будуть заважати вам. Не прив’язується ні до чого.

БЛИЗНЮКИ день виявиться гірким, з неприємною нотою, до вечора зберігається ризик неприємностей. Важливо не перевищувати розумних заходів і кордонів у спілкуванні з людьми. Однак ви можете дізнатися деякі таємниці, але ні в якому разі їх не вибовкав.

РАКИ, на вас будуть звертати увагу більше, ніж раніше, і це може дещо потривожити. Втім, небезпідставно, бо хтось із недоброзичливців спробує скористатися цією ситуацією. Не базікайте зайвого, а взагалі, краще спілкуватися з довіреними людьми.

ЛЕВИ, день не дуже гарний, варто ще сильніше звернути увагу на своє здоров’я, особливо серденько, воно буде давати про себе знати. При можливості не виходьте нікуди з дому. Також вам можуть зіпсувати настрій, який і без того може бути не дуже. З плюсів – ви знову можете зайнятися своїми давніми хобі.

ДІВИ, у вас може бути проблема з оточуючими, особливо з вищестоящими людьми і начальством. Небезпечно бути на сонці. Варто проявити прагматизм, а також знову розібратися з людьми, хто вам ворог, а хто друг. Можлива неуважність.

ТЕРЕЗИ, як то кажуть, понеділок день важкий. Після минулих днів ви можете відчувати себе як вичавлений лимон, і вам не захочеться нічого робити. Побайдикуйте, ви це заслуговуєте, якщо не відпочините, то можете перевтомлюватися і навіть нашкодити собі.

СКОРПІОНИ, вам варто зайнятися спортом. День буде досить непоганим, незважаючи на небезпечні для здоров’я аспекти. Ідеальний для вас день настане тільки завтра. А сьогодні стережіться спеки і сонця, а також перевтоми. Може наснитися віщий сон.

СТРІЛЬЦІ, ваше зарозумілість може зіграти з вами злий жарт. Ні в якому разі не вважайте себе вищими за оточуючих. Є ймовірність, що зарозуміло можуть вчинити і з вами. У такому випадку йдіть від таких людей відразу.

КОЗЕРОГИ, вам буде здаватися, що на вас тисне весь світ, до того ж знатно. Втім, ви можете сховатися від усіх проблем у себе вдома або виїхавши в віддалені місця, наприклад, в село. Але якщо ви і зважитеся на поїздку, будьте обережні і в дорозі.

ВОДОЛІЇ, день дуже суперечливий для вас. Ніби і добре, і погано одночасно. Будьте як скеля, і не піддавайтеся на провокації. Також, при можливості, варто більше уваги приділити своїм дітям.

РИБИ, важливо, щоб ви вдома не влаштували бардак не внесли розбрат з домашніми. Важливо зберігати спокій, бути трохи консервативним, вирішуючи проблеми. З хорошого – вас можуть запросити в гості.

Фото ілюстративне.