fbpx

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав українців з Новим роком

“Дорогі в Христі брати і сестри!

Ось і добігає до кінця черговий 2021 рік. Рік, який був сповнений різними видами переживань. Рік, який приніс свої радощі і смутки, здобутки і втрати.

Але, підсумовуючи цей рік, християнське сумління велить нам дякувати. Дякувати Господу Богу за те, що він був разом з нами. За те, що дозволив нам прожити цей час. Дякувати за те, що Він вводить нас в новий час і дарує нам початок свого Нового року.

Входячи у Новий рік, ми дякуємо Господеві Богу за те, що Він дозволив нам дожити до цих свят. За те, що відкрив нам себе в минулому році як джерело нашого життя, нашої надії. За те, що животворив нас і саме нам доручає міняти цей світ, будувати культуру життя в новому посткоронавірусному світі.

У цю мить, коли ми зустрічаємо новий час, входимо у новий рік, дозвольте усіх вас привітати з наступаючим Новим роком. Дозвольте мені вам побажати найперше всеохопної віри в Бога. Віри в те, що сам Господь, наш Творець і Спаситель, подорожує разом з нами дорогами нашого земного життя.

Входячи разом з нашим Господом і Спасителем у цей Новий рік, бажаю вам найперше Божого миру і сили Його любові і милосердя. Нехай Він, Князь миру, який ось прийде, щоб народитися між нами, буде нашим світлом надії, силою і енергією, яка дозволить нам змінювати на краще самих себе і будувати довкола нас простір любові і пошани до людини.

Вітаю усіх вас з наступаючими Різдвяними святами!

Усім вам, зичу веселих свят Різдва Христового і благословенного, мирного, радісного, кращого аніж попередній, нового 2022 року!

З Новим роком вас, дорогі у Христі брати і сестри!

З Новим роком тебе, Україно!

З Новим роком тебе, наша рідна Батьківщино і наша Державо!”

† СВЯТОСЛАВ

You cannot copy content of this page