fbpx
Світ
«Гірко споглядати, як старші люди змушені приходити за шматочком хліба», – Глава УГКЦ Блаженніший Святослав

Ми постимо і молимося. Насамперед молимося за українське військо. Заохочую кожного з вас хоча б раз на день помолитися «Отче наш» і «Богородице Діво» за наших дівчат і хлопців, які сьогодні вмирають за Україну…

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав відзначив, що хоча вже аж двадцятий день війни, але Україна стоїть! Україна перемагає! Україна вірить! Вірить у Бога! Вірить у Його істину! Вірить у те, що Бог є з нами. «Бог є на боці тих, хто став жертвою несправедливої агресії. Ми віримо, що сам Господь терпить у тілі нашого народу», – сказав Глава Церкви.

Блаженніший Святослав відзначив, що цієї ночі знову палали наші міста, палав наш Київ. Знову люди втратили життя. Російські бомби падали на голови мирних жителів, які намагалися спокійно відпочивати.

Незважаючи на ризики кожного, хто залишається в Україні, УГКЦ служить своєму народові. Церква є зі своїм народом.

«Наші священники на окупованих територіях, в обложених містах разом з нашим народом переживають його болі, труднощі, страждання, проливає разом із ним сльози, разом із ним моляться. Наші парафії перетворилися на центри соціального служіння, де багато людей може отримати прихисток та засоби для існування», – відзначив Блаженніший Святослав.

Духовний лідер сказав, як йому гірко споглядати, як до наших парафій щодня за шматочком хліба приходять старші люди: дідусі, бабусі, яким так важко у їхніх немочах. «І я собі думаю: скільки їх сьогодні є покинутими, залишеними самотніми у квартирах, найбільш наражених на російські бомби?!», – додав він.

Він вкотре звернувся до могутніх світу цього: «Не будьте сторонніми спостерігачами болю і горя України. Не дивіться лише по телевізору, як нас убивають. Робіть щось! Зробіть усе, щоб зупинити цю війну, яка є раною всього людства».

Департамент інформації УГКЦ.