fbpx
Світ
Генерал назвав ознаки підготовки Росії до вторгнення в Україну

Росія шукає привід, щоб напасти на Україну, і для цього організовує провокації. Про це сказав екс-заступник начальника Генштабу, генерал-лейтенант Ігор Романенко у коментарі “Апострофу”.

За його словами, звинувачення Слідчого комітету Росії про те, що Україна застосовує тактичні ракетні комплекси “Точка-У” на Донбасі, не є правдивими. Адже Україна володіє такими ракетними комплексами, але не застосовує їх.

Романенко вважає, що Росія готує міжнародну спільноту до того, що рано чи пізно застосує на Донбасі масовану ракетну зброю, масовану авіацію та інше.

“Росіяни все застосовували (у зоні АТО, – 24) нове, за винятком ядерної зброї, масованої ракетної зброї та масованої авіації. Шойгу вже зробив одну заяву. Зараз ефективності з використанням наземних видів зброї, наприклад, із застосуванням масованої ракетної зброї – немає, тому що останнім часом наші дають відсіч. І в “сірій” зоні, згідно з Мінським угодами, наші війська займають позиції. А перевага у них, у росіян, як раз в цих видах. Вони готують свій електорат і міжнародний до того, що буде застосовано цю зброю”, – зазначив Романенко.

Генерал додав, що міністр оборони РФ Сергій Шойгу вже натякав, що якщо раптом щось станеться на Донбасі, то Росія буде готувати масовану авіацію. Щоб її застосовувати – потрібно підготуватися. І щоб це сталося – противник продовжує звинувачувати у всьому ЗСУ.

Читайте також: Воєнний стан у деталях: хто, як і коли

“Наприклад, щоб почати війну в Чечні, вони попідривали у себе вдома, і потім оголосили, що це чеченці. І почали війну. І це може бути у нас. Підірвали вже “Моторолу” і “Гіві”, значить, потрібно ще теракти у себе зробити, тоді вони почнуть застосовувати вже цю зброю”,– переконаний Ігор Романенко.

За словами генерал-лейтенанта, Росія шукає привід, щоб напасти на Україні, і для цього організовує провокації, заздалегідь готує ґрунт для вторгнення.

“За авіацію Шойгу вже сказав днів десять тому, тепер про ракети вони говорять. Вони можуть готуватися до вторгнення. Адже вони перекидають війська у глибину Росії, на наш Схід. Певним чином, йде підготовка”, – зазначив екс-заступник начальника Генштабу.

Джерело.