fbpx
Світ
Футболіст “Шапекоенсе”, який вижив в авіакатастрофі, повернувся на батьківщину (фото)

Захисник бразильського футбольного клубу “Шапекоенсе” Хеліо Сампьер Нето, третій гравець команди, який вижив в авіакатастрофі в Колумбії, в четвер був виписаний з лікарні і повернувся на батьківщину.

“Він виглядав добре і відбув у супроводі медиків”, – повідомила представниця прес-служби лікарні Сара Наранхо.
За словами директора клініки Ферні Родрігеса, стан 31-річного футболіста дозволяло зробити переліт безпечним для його здоров’я. Сам Нето, у вихідні вийшов зі стану коми, не зміг згадати, що сталося. Про авіакатастрофу він дізнався від лікарів тільки в понеділок.

Нето отримав травми обох ніг, незначні пошкодження лівого зап’ястя і перелом п’ятого хребця. Зазначається, що фізична сила допомогла йому вийти з критичного стану, після того як футболіста знайшли під фюзеляжем літака.

Джексон Фольман, котрий переніс ампутацію ноги, був виписаний з колумбійської лікарні в понеділок і доставлений в Сан-Паулу, Алан Рушель у вівторок повернувся в Шапеко. Болівійський тренер Ервін Тумир першим з постраждалих в авіакатастрофі покинув клініку і відправився відновлюватися на батьківщину в Кочабамба. Його співвітчизниця стюардеса Хімена Суарес буде виписана в п’ятницю і також повернеться до Болівії.

Читайте також: В Карпатах туристи мало не стали обідом для ведмедя (відео)

Джерело.

facebook