fbpx
Світ
Французька маніпуляція трагічними сторінками української історії. Canal+ всупереч проханням українських дипломатів показав пропагандистську стрічку “Україна, маски революції”.

На французькому телеканалі Canal+ у понеділок, 1 лютого, вийшов пропагандистський “документальний” фільм “Україна, маски революції” режисера Поля Морейри.

На думку автора фільму, протестами на Майдані “скористалися націоналістичні угруповання”.

“Вони скористалися слабкістю державних інститутів в Україні і створили власні, добре озброєні і підготовлені загони і почали диктувати свою волю владі”, – сказано у фільмі.

Морейра в унісон з російською пропагандою також заявляє про роль США у протестах проти режиму Віктора Януковича. У якості “доказів” він привів візити до Києва віце-президента Джозефа Байдена, сенатора Джона Маккейна, колишнього глави ЦРУ Девіда Петреуса, представника Держдепартаменту Вікторії Нуланд.

Україну автор фільму назвав “простим пішаком у геополітичній грі Сполучених Штатів проти Росії”.

Раніше посольство України у Франції попросило Canal+ відмовитися від показу цього фільму. У відомстві підкреслили, що фільм Морейри – “це солодка музика для вух прихильників теорій змови і російської пропаганди”.

Джерело.