fbpx
Світ
Фінський освітній холдинг Soprano залишає росію, він займався підготовкою керівних кадрів

Дочірня компанія в Росії MIF Russia працювала з 2005 року в Санкт-Петербурзі, проте після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, освітній холдинг Soprano заморозив продаж всіх своїх освітніх програм у росії після того.

19 травня компанія повідомила, що продає свою дочірню компанію в росії MIF Russia менеджменту свого російського підрозділу.

Зупинка продажів та угода купівлі-продажу російського підрозділу не вплине на загальний результат концерну Soprano, зазначають у компанії.

Генеральний директор Soprano Пауліїна Лаутанен-Ніссі відзначила в прес-релізі концерну, що рішення про продаж російського бізнесу керівництву російського підрозділу є найкращим рішенням у кризових умовах роботи, що відповідає інтересам обох сторін.

Soprano працює в шести містах Фінляндії та Швеції, а також надає послуги через партнерську мережу в десятках країн і дистанційно практично по всьому світу. Оборот групи у 2021 році склав близько 11 млн. євро, штат співробітників – близько 80 осіб.

У портфелі замовлень російського офісу за більш ніж 10 років роботи була представлена вся лінійка програм, зміст та інструменти яких є чудовою підтримкою як для керівників будь-якого рівня, розповіли у MIF Russia.

Найбільш затребуваними у російських клієнтів були, за оцінками MIF Russia, програми “Трансформаційне лідерство”, “Ефективне онлайн – керівництво командою”, “Управління проектом у команді, що працює віддалено”, “Як розвинути пам’ять і концентрацію уваги”.

Фото: скрін.

05/21/2022