fbpx

Фінська енергетична компанія Neste знайшла заміну 85% російської нафти

Раніше Neste закуповувала дві третини об’ємів сирої нафти в росії.

Фінська енергетична компанія Neste повідомила ще 6 квітня, що замінила доставки російської нафти на інші сорти сирої нафти в рамках діючих контрактів на доставку.

«Станом на початок квітня Neste замінила близько 85% сирої нафти , що закуповувала в росії, на інші сорти нафти в межах існуючих домовленостей і своїх технічних можливостей. 6 квітня на нафтопереробний завод в Порвоо прибуде одна з останніх партій сирої нафти з росії», – йдеться в повідомленні компанії.

Neste заявляє, що не купувала російську сиру нафту на спотовому ринку з початку війни і не підписувала нових контрактів на доставку сирої нафти чи видобувного пального з росії.

Термін дії інших контрактів на доставку сирої нафти закінчується в липні, а інші- до кінця року. В компанії вважають, що на світовому ринку можна знайти заміну сирій нафті.

«Ми контролюємо зміни на нашому нафтопереробному заводі, щоб забезпечити безпечну експлуатацію і технічне обслуговування підприємства. Neste грає ключову роль в забезпеченні безпеки енергопостачання фінляндії», – кажуть в компанії.

Фото: скрін.

04/15/2022

You cannot copy content of this page