fbpx
Світ
Екс-президент Німеччини розповів, як німці ставляться до українських мігрантів

Українці, які приїжджають в Німеччину, збагачують країну, роблять внесок у науку, економіку та культуру. Всього у Німеччині мешкає понад 270 тисяч українців.

Про це сказав колишній федеральний президент Німеччини, голова німецького Фонду з питань інтеграції Deutschlandstiftung Integration Крістіан Вульфф, пише 24 канал..

“Українці, які, можливо, стануть громадянами цієї країни, багато що привносять до нашого суспільства. Вони роблять великий внесок у сферу науки, серед них є талановиті учені, у сферу культури. У німецькому суспільстві великий попит на українських фахівців”,– зазначив Вульф.

Він також наголосив, що така структура, як Фонд з питань інтеграції, є необхідною. Вона допомагає молодим людям інтегруватися в німецьке суспільство. Голова фонду повідомив, що серед його більш ніж 1000 стипендіатів є і люди з українськими коренями.

Читайте також: Німеччина відкриє ринок праці для українських заробітчан

Крістіан Вульф також заявив, що завдяки прибуттю людей та використанню їх креативного потенціалу, Німеччина стає ще багатішою та ще більш відкритою для світу правовою державою.

Як зазначає екс-президент Головними принципами при цьому мають бути повага до гідності кожної людини, заборона будь-якої дискримінації.

“Ми маємо бути більш патріотичними, але це не означає ізоляціонізму і закриття меж – це не відповідає національним інтересам”, – підкреслив Вульф.

Нагадаємо, Україна входить у топ-10 країн-донорів мігрантів у світі. За даними Центру економічної стратегії, більше 4 млн українців (експерти кажуть майже 5) є трудовими мігрантами, тобто виїжджають працювати за кордон (тобто близько 16% працездатного населення). Одночасно за кордоном перебувають близько 2,6-2,7 млн осіб. Згідно з опитуванням, проведеним 24 каналом, понад усе українці бояться, що розлука з рідними і особливо дітьми завдасть їм психологічної тpaвми – так вважають 47% читачів сайту 24 каналу. Ще 43% вважають таку роботу ризикованою. І лише 10% не хочуть працювати за кордоном, оскільки там дорожче життя.