fbpx
Політика
«Дитяча клініка майбутнього». На що витрачені гроші українців? (відео)

Дружина екс-президента Віктора Ющенка зібрала з українців близько 260 млн грн в якості благодійних внесків, але проект перетворився в безнадійну недобудову на околиці Києва, розповідає u-news.

Це починалося в 2006-му році з телемарафону як найамбітніший благодійний проект в країні, – лікарня, аналогів якої немає в Україні. Клініка з оптимістичною і надихаючою назвою – «Дитяча лікарня майбутнього», будівництво якої ініціювала дружина тодішнього президента Віктора Ющенка Катерина.

Але пройшло десять років. На місці лікарні – високий паркан, який огороджує занедбану будівельну дільницю по київській вулиці Академіка Заболотного, 21. Як відзначають журналісти українського опозиційного видання «Голос Правди», зараз тут ростуть буйні трави і стирчать бетонні плити.

Куди ж пішли зібрані з українців гроші? Як виявилося, Катерина Ющенко відкрила свій центр медичних інновацій «Novo» у Львові. Він оснащений сучасним медичним обладнанням. 80% послуг тут платні, а обслуговують в центрі і дорослих, і дітей.

«Дорослі» і ціни – цілком під стать конкурентам, які не є благодійними організаціями і з цих сум не тільки платять всі податки, а й примудряються заробляти, – пишуть кореспонденти газети «Новий час». Наприклад, стандартний МРТ шийного відділу хребта в «Novo» обійдеться в 1240 грн.

Чи відчуває провину чоловіка Віктора Ющенка за те, що сталося з «Дитячої лікарні майбутнього»? У коментарях ЗМІ говорить, що не відчуває. А в медичному співтоваристві і серед благодійників тема «Дитячої лікарні майбутнього» до сих пір викликає роздратування і невдоволення. Головна помилка творців лікарні, на думку українців, – у тому, що ні Віктор Ющенко, ні його дружина Катерина навіть не вибачилися перед суспільством. І до сих пір не визнають своєї провини в провалі широко розрекламованого проекту.

А відомий дитячий педіатр Євген Комаровський на питання про те, кому б він не подав руки, в інтерв’ю журналістам відповів коротко і ясно: «Президенту Ющенко після Лікарні майбутнього».

Читайте також:ВЛАСНИКІВ НЕЗАСТРАХОВАНИХ АВТОМОБІЛІВ ЧЕКАЄ НЕПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ

Всеукраїнський проект майбутнього повинен був врятувати тисячі українських онкохворих дітей. Але … Багато з них вже ніколи не дочекаються лікування в закладі, на будівництво якого гроші збирала вся країна.

Джерело.

Реклама