fbpx
Без рубрики
Власників незастрахованих автомобілів чекає неприємний сюрприз

Забудькуватим водіям будуть надсилати “листи щастя”.

У минулому році поліс “автоцивілки” ОСЦПВ придбали приблизно 73 відсотки автовласників, повідомляє auto.ria. У 2017 році Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) і Національна поліція планують завершити об’єднання своїх баз даних, що дозволить поліцейським швидше виявляти водіїв, які вчасно не застрахували свій транспортний засіб, ну і, зрозуміло, штрафувати забудькуватих автовласників.

Надалі, в керівництві Національної поліції планують автоматизувати подібні перевірки. Швидше за все, головним інструментом в боротьбі з такими порушеннями стане система відеофіксації, яку вже кілька років безуспішно намагаються ввести на наших дорогах. І поліція, і страховики констатують один і той же факт: все менше українських автомобілістів страхують свою громадянську відповідальність.

За даними, озвученими МТСБУ, в минулому році поліс ОСЦПВ придбали приблизно 73% автовласників. Зрозуміло, основна причина, яка викликала подібні тенденції це суттєве зменшення реальних доходів населення, але за словами експертів – вона далеко не єдина.

Читайте також:У РОСІЇ ХОЧУТЬ ДАТИ ЯНУКОВИЧУ ДЕРЖАВНУ ПОСАДУ

Однією з головних причин відмови водіїв купувати поліси, є високий ризик нарватися на продавців-шахраїв, які реалізують продукти страховиків, які були виключені з МТСБУ або просто збанкрутілих компаній. Такі поліси не мають ніякої юридичної сили, а винуватцям ДТП, що купили їх, доведеться компенсувати збитки з власної кишені.

Також свою лепту вніс ланцюжок банкрутств страхових компаній, що сильно підірвали довіру до ринку. Ну, і зрозуміло, не пройшло непоміченим рішення Верховного суду в грудні минулого року, який дозволив потерпілим в ДТП вимагати компенсацію збитку у винуватця, навіть якщо у нього є діючий поліс ОСЦПВ. Адже виходить, що навіть якщо ви застрахували свою відповідальність, оплачувати ремонт чужого автомобіля їх власної кишені все ж доведеться.

Джерело.

Реклама