fbpx
Світ
Дуже незвичне покарання придумав китайський директор для недбайливих співробітників

Директор китайської компанії Leshang Decorations вирішив нагодувати недбайливих співробітників гірким гарбузом і змусив їхніх колег дивитися на знущання. Про це повідомляє Shanghaiist.

Про новий метод покарання стало відомо з постів в китайській соціальній мережі WeChat. За словами співробітників, були покарані 40 із 100 службовців компанії.

Читайте також:КИТАЄЦЬ ЖИВЕ І НОСИТЬ СВІЙ БУДИНОК НА ВЛАСНИХ ПЛЕЧАХ (ФОТО)

Видання відзначає, що раніше за погані робочі показники службовців примушували бігати, віджиматися і качати прес, але керівництво вирішило, що ці методи вже не так ефективні. Тепер недбайливі працівники їдять гіркий гарбуз, при цьому якщо їм не вдається його проковтнути, то приносять нові порції.

Shanghaiist повідомляє, що деякі співробітники дійсно стали працювати краще. При цьому кожен другий новий працівник уважав за краще залишити компанію.

Китайські компанії відомі своїми нестандартними методами покарання і заохочення. Так, 21 червня службовців одного з банків відшмагали за погану роботу, а 4 травня керівник китайської фірми відправив на відпочинок до Іспанії дві з половиною тисячі співробітників.

Джерело.

Реклама