fbpx
Світ
Дозвіл на роботу в США: нові зміни, які стосуються і українців

Починаючи з січня 2017 року, деякі категорії іммігрантів можуть автоматично продовжити свої дозволу на роботу в США (EAD карти), повідомляє Immigrant.today

Employment Authorization Document (EAD карта, форма I-765) є документом, що видається Департаментом у справах громадянства та імміграції США (USCIS), і являє собою тимчасовий дозвіл на роботу для іноземців.

EAD випускається у вигляді стандартної кредитної картки розміру пластикової карти, яка містить основну інформацію про іноземця: ім’я, дату народження, стать, категорію іммігранта, країну походження, фото, реєстраційний номер іноземця (“A-номер”) і термін дії.

Починаючи з січня 2017 року, USCIS автоматично подовжує деякі EAD карти на термін до 180 днів для заявників, які правильно подали для продовження терміну дії своїх EAD карт, перш, ніж термін дії їхніх нинішніх EAD закінчився.

В іншому випадку володар EAD карти повинен підпадати під певну категорію іноземців

Автоматичне продовження дозволу на роботу відноситься як до форми I-765 заявників, які все ще чекають продовження EAD карт, поданих до 17 січня 2017 року, а також і до форми I-765 заявок, поданих 17-го січня 2017 року та після цієї дати . За заявою USCIS, автоматичне продовження дозволу на роботу робиться для того, щоб допомогти не допустити пропуску в роботі заявника через оформлення документів на дозвіл працювати.

Читайте також: Народна відповідь на хамство Прем’єр міністра Гройсмана (відео)

Джерело.