fbpx
Світ
Доньки путіна тепер під санкціями

Сполучені Штати разом із країнами Великої сімки та ЄС впроваджують новий пакет санкцій зокрема і проти дочок президента рф володимира путіна, дружини і дітей міністра закордонних справ Сергія Лаврова, проти найбільших банків рф – “Альфа-банк” та “Сбербанк”, забороняють всі нові інвестиції в Росію тощо.

Про це повідомили в середу, 6 квітня, у Білому домі.

Новий пакет санкцій передбачає:

– “тотально блокуючі” санкції проти ключового російського банку “Сбербанку” та найбільшого приватного банку “Альфа банку”. Зазначається, що це передбачає замороження усіх їхніх активів, що пов’язані з фінансовою системою США, та заборону фізичним та юридичним особам із США співпрацювати з ними;
– заборону нових інвестицій в РФ громадянами та юридичними особами із США, незалежно від того, де вони знаходяться;

– “тотальну блокаду” найважливіших державних підприємств рф, що означає заборону для будь-яких осіб із США здійснювати транзакції з ними та замороження активів, які підпадають під юрисдикцію США. Назви цих компаній Мінфін США оголосить 7 квітня;

– персональні санкції проти ще низки представників російської еліти, зокрема дорослих дітей володимира путіна, дружини і дочки глави МЗС РФ Сергія Лаврова, членів Ради безпеки рф, включно з Дмитром Медведєвим та Михайлом Мішустіним. Санкції передбачають заборону доступу до фінансової системи США та замороження їхніх активів у США.

У заяві зазначено, що США утримаються від обмежень щодо сфер, які мають важливе гуманітарне значення – для можливості купувати базові харчові продукти і товари сільськогосподарського призначення, доступу до медичної допомоги, послуг телекомунікації, зокрема, доступу до інтернету, пише Новинарня.

Фото: колаж.

04/07/2022