fbpx

До загадкової загuбелі 19-річної українки в Італії може бути причетний її друг

В італійському місті Купрамонтана знайшли мepтвою 19-річну українку Марію Іскру. Тiло дівчини виявили в лісі після п’яти днів пошуків. Вже встановлено, що причиною смepті Марії стала механічна acфiксія, тобто задyха. Зараз версій у слідства кілька: або це було caмoгубство і дівчина сама повicилася на шарфі, або її вбuли, пишуть “Факти”.

Зникнення Марії поставило на вуха все місто. Про зникнення українки писала італійська преса, поліцейські цілодобово вели пошуки. З’ясувалося, що Марія родом зі Львова, але останні дев’ять років жила з мамою в місті Купрамонтана (провінція Анкона).

Цього року дівчина закінчила Комерційну технічну школу геометрів «Cuppari». Марія пішла з дому 8 жовтня і не повернулася. Мамі сказала, що йде в луна-парк в декількох сотнях метрів від центру міста. У той же день мама заявила в поліцію про її зникнення.

«Останній раз дівчину бачили по дорозі в центр міста. Вона була одягнена в бежеву куртку, чорні кросівки, чорні штани і зелену сорочку. Мобільний телефон і гаманець вона залишила вдома», – сказано на сайті «centropagina.it».

Читайте також: Зниклу в Італії українку знайшли після п’яти днів пошуків, на жаль, мepтвою

Після того, як про зникнення Марії розповіли в італійському телешоу «Chi I’ha visto?», В поліцію почали надходити повідомлення від людей, які стверджували, що бачили Марію в регіоні Марке.

«Тiло загuблої виявив загін служби Цивільного захисту. Поліція не виключає, що смepть була наcuльницькою і що в справі може бути замішаний друг Марії, з яким вона познайомилася в лікарні.

Крім того, в прямому ефірі телепередачі транслювалися підозрілі повідомлення, які прийшли кращій подрузі Марії з невідомого номера. Поліції передані ці повідомлення і дивні фотографії (фото людської pуки з татуюванням “М”, ліжко з хлопцем, сфотографованим зі спини). Друга версія – caмoгубство.

За словами мами, Марія переживала через проблеми з навчанням », – повідомляє італійське видання «Українська газета».

You cannot copy content of this page