fbpx

Дмитро Шепелєв помічений в обіймах загадкової блондинки (фото)

Колишній цивільний чоловік Жанни Фріске знайшов собі нову подругу. Дмитро Шепелєв після смерті його цивільної дружини Жанни Фріске ретельно приховував своє особисте життя, але деякі відомості про супутниць телеведучого все-таки просочувалися в ЗМІ. У минулому році знаменитість застали в музеї в компанії невідомої брюнетки, а 21 квітня журналістам вдалося сфотографувати екс-коханого покійної співачки в кафе в компанії якоїсь блондинки.

Як пише видання PeopleTalk, Шепелев поводився з новою подругою досить відверто: активно з нею фліртував, брав її за руку, і обнімав. Їх поведінка дає підстави стверджувати, що між молодими людьми існує щось більше, ніж проста дружба.

Читайте також: Крик душі. Шепелєв написав, сповнений трагізму, лист померлій коханій

Незабаром вдалося встановити і особу супутниці телеведучого – нею виявилася Катерина Тулупова, авторка жіночого клубу «Креативні сніданки» і колишня керівниця студії «Арх. Предмет».

До слова, в минулому році Шепелєв незадовго до 15 червня – першої річниці смерті Жанни Фріске – написав покійній відкритий лист. В посланні ведучий зізнався, що весь важкий рік його втішала якась жінка, яка розділила з ним «страшний час».

Колишній чоловік артистки також зазначив, що про нього «через стільки років» нарешті хтось дбав, а він у відповідь зміг «віддавати любов». Більше ніяких подробиць про свою супутницю Шепелєв не розголошував.

You cannot copy content of this page