fbpx

Дмитро Монатик розповів, як став біженцем, а також анонсував благодійний концерт у Польщі

В своєму  Instagram Монатик оприлюднив пост, у якому розповів, що в нього розривається душа від подій в Україні, а також від того, що він опинився за кордоном, коли все сталося.

Він зазначив, що 24 лютого прокинувся від криків дружини Ірини – Почалася війна! Бомблять усі наші міста! Тоді вони були в Барселоні, куди поїхали на чотири дні 21 лютого.

“У мене, як і в мільйонів людей, весь цей час душа роздирається на частини. По-перше, від жорстокої війни у ​​моїй прекрасній країні Україні. По-друге, через те, що я опинився за кордоном, коли все сталося. Ніхто з нас не міг повірити, що російська влада дасть злочинний наказ і розпочнеться війна.

24-го лютого о 5-й ранку мене розбудила дружина з криками: “Почалася війна! Бомблять усі наші міста!!!” Це потрясіння не передати словами, просто застигаєш і не віриш, що це правда. Хапаєш телефон, набираєш рідних, які вже сидять у бомбосховищі. Сльози, страх, паніка, ступор. Цигарки одна за одною. Абсолютне нерозуміння що робити та як жити далі. Чомусь впевнений, що всі, хто виявився, як і я, за кордоном у цей момент, також відчувають на собі синдром “вижившого”, що страшно руйнує зсередини. Але це не зрівняється з тим, що відбувається моїй країні, з тим, що відчувають, чули і чують люди в Україні.

Зрештою, ми з сім’єю стали біженцями самі того не бажаючи. Щодня я докоряю собі за те, що перебуваю у відносній безпеці. Максимально намагаюся бути корисним, де тільки можна. Діти питають, чому у вас із мамою постійно йдуть сльози. А тут неможливо триматися, дивлячись на все, що путін, що збожеволів, творить з Україною та нашими людьми. Ми максимально допомагаємо нашій армії, людям, які потребують допомоги, усім, що можемо. Але синдром “вижившого” з’їдає все одно.

Почуття страху поступово перетворилося на колосальне почуття ненависті, яке ніколи раніше не відчувало. Я намагаюся всіляко перетворити його на бензин, який підзаправить ту силу, до якої я звик і чого навчався усі ці роки. Творчість… вона стане іншою, але я завжди намагався в найскладніший час нести добро і світло, любов і ритм, віру в мрію… Я бачив у цьому своє завдання. Тепер намагаюся знайти її в душевних руїнах…”

Монатик разом із Машею Єфросиніною, Оленою Кравець, Наталією Гаріповою, Сергієм Бабкіним, Дмитром Танковичем, Jerry Heil, Євгеном Сморигіним та Вікторією Булітко анонсують перший концерт благодійного туру, в рамках якого відбудеться збір коштів для допомоги дітям України.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Також Монатик додав:

“Дуже не хочеться марнувати життя у пошуках нових міст. Хочеться робити все, щоб наші діти жили у безпеці в Україні! Потрібно продовжувати діяти. Нести світло та правду. Ми переможемо! Сумнівів – нуль. Люблю тебе так сильно, Україно… Знаю, що вистоїмо, що впораємося, що заживемо, що все відбудуємо! Все, що я робив і зроблю!

Зараз я міцно тримаю за руки своїх синів та свою дружину. І якщо доля вирішила дати мені можливість опинитися поруч із ними в цей складний час, я не можу і не хочу їх відпускати. Вірю, що скоро будемо вдома разом! Пишаюся Україною, пишаюся тим, що я – Українець.

Слава Україні! Слава нашим героям!”

 

You cannot copy content of this page