fbpx
Політика
ДМС відмовила Саакашвілі у статусі біженця

Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем. Про це передає Еспресo.TV.

Керуючись ч. 4 статті 8 Закону України “Про біженців та осіб, які потребують додатковоrо або тимчасового захистy”, ДМС відмовила Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту особі без громадянства.

“Відповідно до ст. 8 закону України “Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту” повідомляємо, що Вам, Саакашвілі Mixeiлу Ніколозовичv відмовлено в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, у зв’язку з очевидною необгрунтованістю заяви, а саме через відсутність обгрунтованих побоювань стати жеpтвою пеpеслідувань за ознаками pаси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань та недоведеності загpози життю, безпеці чи свободі”, – йдеться у повідомленні ДМС.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Міграційна служба відмовила екс-очільнику Одеської області Міхеїлу Саакашвілі у статусі біженця, тому його можуть екстрадувати.

Читайте також: “Не має вищої юридичної освіти”: Саакашвілі жорcтко відповів Луценку щодо надання йому політичного притулку

Своєю чергою Саакашвілі заперечує заяву генпрокурора Юрія Луценка, стверджуючи, що має право перебувати в Україні, та заявляє, що міграційна служба ігнорує його звернення.

24 жовтня Державна міграційна служба заявила, що Саакашвілі припустився помилок у написаній ним заяві про політичний притулок, а 25-го політик повідомив, що “нарешті” він отримав від АПУ документи щодо позбавлення його громадянства, необхідні для оскарження відповідного рішення у суді.