fbpx

“Не має вищої юридичної освіти”: Саакашвілі жорcтко відповів Луценку щодо надання йому політичного притулку

Міхеіл Саакашвілі відреагував на слова Луценка про відмову Міграційної служби у наданні політичного притулку.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пише “intermarium“.

“Генеральний прокурор Луценко остаточно забрехався! Щойно в ефірі телеканалу Ньюс Оне він заявив, що Міграційна служба відмовила мені в праві перебувати в країні та мене можна депортувати!

Іронія ситуації в тому, що Міграційна служба мені не те що не відмовляла, вони досі не відповіли на мій запит і взагалі не надали жодних документів, які оскаржували б моє право перебувати в Україні!

Кілька тижнів тому мої адвокати подали позов до суду про бездіяльність Міграційної служби та повне ігнорування моїх запитів! Цього четверга, 26 жовтня, у Львівському окружному адміністративному суді відбудеться слухання у цій справі!

Хочу, як дипломований юрист, порекомендувати пану Юрію Луценку, людині, яка не має вищої юридичної освіти – прочитати ст. 16, ст. 27 і частину 4 статті 17 Закону України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

Там чорним по білому написано, що зараз мій статус в Україні повністю легальний – я особа, яка має постійне місце проживання на території України, користуюся усіма правами громадянина і депортувати з території України мене не можна.

Юрію Віталійовичу, годі видавати бажане за дійсне, ці фантазії для посадової особи, особливо для генерального прокурора – дуже згубна риса”- написав Саакашвілі.

You cannot copy content of this page