fbpx

Дівчинка, якій ампутували ногу через рак, стала балериною

14-річна Габі Шулл зі штату Міссурі, США, поборола рідкісну форму раку кісток, але при цьому втратила ногу. Проте, дівчинка знайшла в собі сили для того, щоб втілити в життя свою мрію – танцювати.

Габі діагностували остеосаркому коліна, коли їй було всього дев’ять років. Дівчинці ампутували ногу вище колінної чашечки і пришили до культі її власну ніжку, повідомляє The Daily Mail.

Вперше Габі запідозрила недобре після падіння на ковзанці в 2011 році. Спочатку її батьки думали, що це просто удар, але за два тижні, після яких поліпшення так і не настало, вони відвезли дівчинку до лікаря. Габі зробили МРТ. За результатами стало ясно – у дівчинки рак.

Габі пройшла тримісячний курс хіміотерапії, після чого дівчинці потрібна була операція. Лікарі запропонували два варіанти: звичайна ампутація, або ротаційна – коли видаляється колінна чашечка, уражена раком, і до культі пришивається її ж нога, розгорнута на 180 градусів. За словами медиків, такий метод забезпечує велику рухливість і в майбутньому спростить дівчинці пересування.

Єдиний мінус подібної операції – естетичний, бо нога після неї виглядає дійсно страхітливо. Але на кону стояло життя дитини, тому батьки погодилися на другий варіант.

Читайте також:   Трагедія, яка не залишає байдужих. Через лікарську помилку боєць АТО провів два роки у комі (відео).

За операцією слідував тривалий період реабілітації, після якого Габі знову приступила до занять танцями.

“Мені було дуже боляче. Я боялася спиратися на хвору ногу, але все ж продовжувала займатися. Зараз я рада тому, що мені зробили саме ротаційну операцію. Інакше я б не змогла танцювати”, – говорить дівчинка.

Зараз Габі Шулл бере участь в змаганнях і є джерелом натхнення для багатьох дітей, які побороли рак. Вона розповідає про свій досвід, допомагаючи дітям, яким ще належить пройти реабілітацію.

“Вона дуже смілива, ніхто з нас не вважає Габі інвалідом. Іноді ми забуваємо, що у неї є протез”, – говорить мама дівчинки.

Габі мріє стати педіатром і займатися пошуком ліків від раку. “Якщо я змогла подолати хворобу і навчитися жити без ноги, то зможу в цьому житті і щось більше”, – каже вона.

??????????????????????????????????????????????????????????

Джерело.

You cannot copy content of this page