fbpx

Дівчинка-сирота дізнається, що її удочерили: реакція до сліз розчулила мережу(відео)

У мережі з’явилося відео, на якому знято реакцію 11-річної дівчинки зі США, яка дізналася, що її нарешті удочерили, повідомляє “Обозреватель”.

Зворушливий момент був знятий випадково в одній зі шкіл для дітей-сиріт в американському штаті Юта. Кадри, на яких вихователька каже дитині, що за нею приїхали, нікого не зможуть залишити байдужим.

За словами працівниці закладу, де жила дівчинка Джекі Олександр,вона попросила її відразу ж повідомити новини, як тільки їй стане щось відомо.

Танна Баттерфілд, почувши цю новину, буквально стрибає на вихователя з відкритими обіймами.

Читайте також: Дім для Надії: дівчинка з інтернату так полюбилася односельцям, що вони вирішили збудувати для неї будинок(відео)

Раніше Танна вже була знайома з прийомними батьками – сім’єю Фішерів. Вони відвідували її протягом двох років, але все ніяк не наважувалися забрати дитину в будинок. До того ж довелося довго возитися з документами. Тому зустріч з новою сім’єю в прямому сенсі стала для Танни довгоочікуваною. Тепер вона приєднається до двох інших дітей Фішерів – 13-річного Ейдена і 10-річної Мейсі. Сім’я розповіла, що вони довгий час мали проблеми з бeзплiддям, тому тепер хочуть собі якомога більше дітей.

You cannot copy content of this page